Plzeň před létem spouští kampaň Na kole bezpečně po Plzni. Město reaguje na rostoucí počet cyklistů, koloběžkářů i uživatelů sdílených elektrokol. Připomíná hlavně mladším jezdcům, že helma, funkční brzdy, jízda mimo chodník a nulová tolerance alkoholu nejsou zbytečné povinnosti, ale pravidla, která mohou zabránit vážným nehodám.
Číst článek